disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

İlber Ortaylı, 04 Haziran Pazar günü saat 16.00'da, Maltepe Park Alışveriş Merkezi'nde

İlber Ortaylı, 04 Haziran Pazar günü saat 16.00'da, Maltepe Park Alışveriş Merkezi'nde_resim
Türkiye’de tarih denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan İlber Ortaylı, ilk defa bir alışveriş merkezinde tarih severler ile bir araya geliyor.

Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, alışılmışın dışında bir Ramazan programı ile ziyaretçilerine sürprizler yaşatıyor. “Maltepe Park Buluşmaları” başlığı altında, alanında uzman birçok ismi sahnesinde ağırlayacak olan Maltepe Park’ın ilk konuğu; tarih konusunda bir otorite olarak kabul edilmiş, sayısız kitaba imza atmış, kitapları dünyada birçok farklı dile çevrilmiş olan İlber Ortaylı.

İlber Ortaylı ile İstanbul’un dünü ve bugünü üzerine gerçekleşecek sohbetin tarihi 04 Haziran Pazar. Saat 16.00’da başlayacak olan sohbette, tarihin tozlu sayfalarından, bugün yaşadığımız İstanbul’a neler değişmiş, bu büyülü şehrin keşfetmediğimiz, farkına varmadığımız, hakkında bilmediğimiz ayrıntıları nelermiş öğrenmek isteyenler biraraya gelecekler.

“Maltepe Park Buluşmaları” nın diğer konukları ise; 10 Haziran Cumartesi günü Ali İhsan Varol, 17 Haziran Cumartesi Sunay Akın ve 24 Haziran Cumartesi Coşkun Aral olacak. Tüm buluşmalar saat 16.00’da gerçekleşecek.

Ziyaretçilerini alanında uzman ve popüler isimlerle buluşturan, zengin marka karmasıyla alışverişte çeşitliliğin konforunu yaşatan Maltepe Park, kolay ulaşılabilir konumuyla Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 02/06/2017 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors