disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Gözgöze geldiler. Kehribar rengi gözleri vardı!..

Gözgöze geldiler. Kehribar rengi gözleri vardı!.._resim
"Münevver titreyen elini yavaşça o'nun eline bırakıverdi. Elini sımsıkı kavradı eli. Sıkı ama nazikçe… Öyle nazik bir tutuş ki, sanki yavru bir kuşu avucuna alırcasına… İncitmemeye özen gösterir gibi… Üstelik bu ayaz kış gününde, nasıl olabiliyorsa sıcacıktı elleri. Yumuşak, güven verici… Başını kaldırdı, baktı Münevver. Gözgöze geldiler. Kehribar rengi gözleri vardı!.."

Aşk biraz kehribara benzer aslında... Bir ağacın özsuyu gibi insanın doğasında vardır... Reçine diye yüzüne bakmadığımız o şey, yıllar boyunca binbir mevsimi yaşar, en sert rüzgârlarda savrulur, en vahşi yağmur taneleriyle dövülür, en sıcak güneşle ısınır, en soğuk karla kaplanır... Sonunda ise şahane bir renkte çok değerli bir taşa dönüşür. Adına o zaman kehribar derler… Aşkın kehribar hali herkese nasip olmaz. Çünkü sabır gerektirir. Emek gerektirir. Hoşgörü gerektirir. Vefa gerektirir. Reçineyi mücevher yapan zorlu süreçte ellerinizi sımsıkı kenetleyip durabiliyorsanız eğer, boynunuza kehribardan kolyenizi ışık ışık bir nişan gibi takarsınız. Kehribar aşkın ta kendisidir..
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 352

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Hayykitap

Sayfa Sayısı : 352

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe
Yazar: Bige Güven Kızılay
Yayınevi : Hayykitap

İnce Kapak

18,24 TL
24,00 TL
ww.dr.com.tr/Kitap/Kehribar-Zamaninda-Ask/Bige-Guven-Kizilay
Yorumlar 2
mutlaka okuyun

İyi ki almışım, iyi ki okumuşum. Bitecek diye okumaya kıyamadığım, 2. kez okumak istediğim kitaplardan ... Herkese tavsiye ediyorum. Yazarın emeğine sağlık. 2. kitabını da sipariş ettim sabırsızlıkla beklemedeyim :)

13.12.2016
mükemmel ötesi

bir solukta okunacak, aşkı sevgiyi sadakati, sabrı ve aile bağlarını anlatan muhteşem bir yaşanmış hikaye.. Yazarın emeğine sağlık.Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 04/06/2017 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors