disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Türkiye’nin En Değerli Moda Markası: Koton

Türkiye’nin En Değerli Moda Markası: Koton_resim
Dünyanın önde gelen bağımsız marka değerlendirme ve strateji kuruluşu Brand Finance, her yıl gerçekleştirdiği En Değerli Marka Araştırması’nın 2017 sonuçlarını açıkladı. Araştırmada, geçen yıla göre %112 değer artışı göstererek 26. sıraya yerleşen Koton, Türkiye’nin en değerli moda markası oldu.


En yeni ve en trend koleksiyonlarının yanı sıra satış politikası ve geniş mağaza ağı ile de global bir moda markası olan Koton, dünyanın önde gelen bağımsız marka değerlendirme ve strateji kuruluşu Brand Finance’ın her yıl yaptığı En Değerli Marka Araştırması’nda bu yıl, geçen yıla göre %112 değer artışı göstererek ilk 100 şirket arasında 26. sıraya yerleşerek listede moda ve giyim markaları arasında en üst sırada yer aldı.


Araştırmada, 11 basamak birden yükselen Koton’un Yönetim Kurulu Üyesi ve Eş Başkanı Gülden Yılmaz ‘Brand Finance listesi ve bu listedeki konumumuz, Koton’un artık Türkiye’nin dev şirketleri ile aynı ligde yer aldığını gösteriyor. Bu başarının temelinde 10 binden fazla çalışanımızın çabaları, küresel bir moda markasına dönüşme hikayemize güç veren iş ortaklarımızın katkıları ve müşterilerimizin ilgisi yer alıyor. Biz bir hayal kurduk ve milyonlarca müşterimize modayı ulaşılabilir kıldık. Tutkuyla bağlı olduğumuz hayallerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda büyümemizi hız kesmeden sürdürmeye kararlıyız.’ dedi.


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 17/06/2017 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors