disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Reconnective Healing randevunuzu aldınız mı?

Reconnective Healing randevunuzu aldınız mı?_resim
Bir Bioenerji tekniği olan Reconnective Healing (Özüne Bağlanma Şifası), denge durumunun optimal seviyeye geri döndürülmesidir. Enerji, ışık ve bilgi içeren frekansların tamamen kapsamlı Özüne Bağlanma Şifası spektrumuyla etkileşimin bir sonucudur.


İlk temel unsuru enerjidir. Enerji, organik, özümüz ve gerçek fiziksel bedenimizden oluşan her şeydir.
Işık, evren ile aramızdaki bu frekanslardaki rezonans ve iletişimdir.
Bilgi, enerjiyle ve ışığın etkileşimi ve sürüklenmesiyle gelir.


Özüne Bağlanma Şifası (Reconnective Healing), geleneksel enerji iyileştirme tekniklerinin tamamen ötesindedir, çünkü tekniğin kendisinin konseptini ve yaklaşımını serbest bırakmamızı sağlar. Belirtilere odaklanmadığı için ne terapi ne de tedavidir. Bedenin, zihnin ve ruhun şifalanmasını sağlayan yeni frekansları kullanan, çoğu zaman yaşam değiştirici bir deneyimdir. Diğer tekniklerden farklı şekilde, Özüne Bağlanma Şifası, karşılaştığınız herhangi bir tekniğin ötesindedir. Bu çok çok daha fazlasıdır.

Özüne Bağlanma Şifasında tanı koymuyoruz veya tedavi etmiyoruz. Sadece Özüne Bağlanma Şifası Frekansları (Reconnective Healing Frequencies) ile etkileşim içinde olarak, genellikle anlık ve yaşam boyu olma eğiliminde olan iyileşmeyi sağlıyoruz.

Bilim nasıl çalıştığını keşfetmeye devam ederken, Reconnective Healing (Özüne Bağlanma Şifası), çok sayıda uluslararası çalışmada doğrulanmış ve belgelenmiştir. Özüne Bağlanma Şifası Frekansları enerji vücudumuzla ilave edildiğinde daha yüksek ışık seviyesinde ışık yayıyor ve titreşiyoruz. Bu, ölçülebilir düzeyde daha yüksek seviyelerde biyo-fotonik ışığın yaylması sonucuyla DNA'mızın yeniden yapılandırıldığını gösterir. Stanford'da Profesör Emeritus Dr. William Tiller, Reconnective Healing Frequencies (Özüne Bağlanma Şifası Frekansları) yoluyla iletilen bilgiler tanıtıldığında tutarlılık ve düzen yarattığını söylüyor. Başka bir deyişle, içimizde daha büyük bir uyum ve denge yaratıyor.

Özüne Bağlanma Şifası sizi, insan bedeninin yenilenme fonksiyonları için temel enerjiyi çeken beşinci boyut dolaşım sistemine bağlar. Şifa ve tekamül için eşsiz titreşim seviyeleri ve frekanslarını standardize etmemizi sağlayan "yeni" axiatonal hatları getirir.

Siz de içinizde daha büyük bir uyum ve denge yaratmayı diliyorsanız, Özüne Bağlanma Şifası çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yaşantınıza veya başınıza gelenlere değil; geleceğiniz için kurduğunuz hedeflere odaklanarak bütünsel gelişiminizi tamamlayacağınız bir serüvene çıkmaya karar vermeniz, dönüşüm yolunda atacağınız ilk adım olacaktır. Bu yolda ilerlerken profesyonel bir danışmandan destek almayı dilerseniz lütfen iletişime geçiniz.

Şebnem Şen Aydın
Kişisel ve Kurumsal Dönüşüm Uzmanı

http://transformnow.us/en/


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 13/07/2017 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors