disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

AKSA Jeneratör Boat Show Eurasia’da

AKSA Jeneratör Boat Show Eurasia’da_resim
Dünyanın ilk beş jeneratör üreticisinden biri olan Türkiye’nin lider jeneratör markası AKSA Jeneratör, 4-9 Ekim tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla’da gerçekleşen Boat Show Eurasia’da deniz tutkunlarının ilk tercihi Cummins Onan jeneratörleriyle yer aldı.

Türkiye’nin lider jeneratör markası AKSA Jeneratör, 4-9 Ekim tarihleri arasında Tuzla Viaport Marina’da gerçekleşen Boat Show Eurasia Fuarı’na katıldı. Yat sahiplerinin büyük ilgi gösterdiği AKSA Jeneratör’ün Cummins Onan modelleri uzun ömürlü oluşu ve güvenilir kullanımıyla ön plana çıkıyor. Sessiz çalışması ve çevreci özellikleriyle de dikkat çeken Cummins Onan, yat sahipleri ve üreticilerinin jeneratör tercihlerinde her zaman ilk sırada yer alıyor.

Fuara ilişkin konuşan Aksa Jeneratör Ceo’su Alper Peker, “Cummins Onan marin jeneratörlerini hem Türkiye’de üretim tersanelerinin yatlarına hem de ithal edilen dünya markası yatlara çözüm olarak sunuyoruz. Özellikle sessiz çalışması, uzun ömürlü ve güvenilir kullanımı sebebiyle müşterilerimiz tarafından oldukça tercih ediliyor. Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın bu yıl Türkiye’de inşa edilen teknelerinde de Cummins Onan jeneratörlerini tercih etmiş olması bizim için son derece gurur verici.’’ dedi.


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 12/10/2017 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors