disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Maurice Lacroix'dan Aikon Otomatik Kronograf Modeli

Maurice Lacroix'dan Aikon Otomatik Kronograf Modeli_resim
Her yıl hayır amacıyla düzenlenen ve saat sektöründe oldukça ses getiren Only Watch 2017 müzayedesi için İsviçre saatlerinin önde gelen markası Maurice Lacroix, Aikon serisinin ilk özel otomatik modelini üretti. Kontrast ve mat yüzeye sahip Maurice Lacroix Aikon Otomatik Kronograf modeli maskülen stili ve karakteristik hatlarıyla saatseverlerden tam not aldı. Gri-sarı kronograf detayı ise cesur ve dinamik çizgisini ortaya koyuyor. Bu özel parça, yeni nesil Aikon saat serisinin öncü modeli olma görevini üstleniyor.

İkon olmak kolay değildir. Maurice Lacroix, 90’ların başında quartz makineye sahip Calypso modeli ile bu hayalini gerçekleştirdi. 2016 yılında ise Maurice Lacroix ikonik saat modelini yenileyerek günümüzde Aikon serisiyle tekrardan çığır açtı. Düz çizgilere sahip keskin formu, modern kasası, net açıları ve köşeleri, serinin dikkat çekici özellikleri arasında. Çift katmanlı bezeli ve bezel üzerindeki detaylarla uyumlu kayışla birleşen orta bağlantısı, modelin tasarımını diğerlerinden ayıran özellikler arasında. Aikon serisi, tamamen günümüze ait çarpıcı bir tasarım! Karşı konulamaz karizması ve özenle tasarlanmış detayları, markanın en çok satan serisi olma iddiasına sahip…

Aikon serisi ile elde edile bu başarı, hızla büyümeye devam ediyor. Yalnızca tek bir saat modeliyle başlayan bu hikaye, Aikons serisinin gerçekleşmesinin müjdecisi niteliğinde… Only Watch 2017 Müzayedesi için Maurice Lacroix Aikon Otomatik Kronograf modelini üretti. Kullanılan PVD kaplama sayesinde elde edilen siyah ve kömür grisi tonları, müzayedenin resmi rengi olan parlak sarı tonlarıyla buluşuyor. 45mm paslanmaz çelik kasası, hem mat hem de parlak yüzeyini gözler önüne seriyor. Maurice Lacroix calibre ML157, tarih göstergeli otomatik kronograf makineli bu model, 48 saat güç rezervine sahip. kasa arkasından seyredilen mekanizmanın yanı sıra, karelerden oluşan kadran içi dokusu, saat modeline maskülen ve sportif bir görünüm kazandırıyor. Bu eşsiz model sayesinde Maurice Lacroix saarleri, Aikon serisinin quartz makineye sahip modelleri arasına otomatik bir model eklemiş oldu.


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 12/10/2017 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors