disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

​Doğallık ve lezzet bir arada; BEE’O Keçiboynuzu-Ham Bal-Propolis

​Doğallık ve lezzet bir arada; BEE’O Keçiboynuzu-Ham Bal-Propolis_resim
Sağlıklı besinleri lezzetli tatlara dönüştüren BEE’O, potasyum, kalsiyum, sodyum, magnezyum ve demir mineralleri bakımından zengin olan keçiboynuzunu balla bir araya getirdi. Kış aylarına yaklaşırken; propolis ve keçiboynuzu yüksek antioksidan içeriğiyle bağışıklık sisteminin desteklenmesine yardımcı oluyor. Ayrıca keçiboynuzunun zengin demir içeriğiyle, demir eksikliği olan bireylerde de kullanımı tavsiye ediliyor.

Kovandan çıktığı hali ile tüketime sunulan, pastörize ve filtre edilmemiş, doğal besin içeriği korunan ham bal ile bağışıklık sistemini doğal olarak destekleyen propolisle bir araya gelen keçiboynuzu, 190 gramlık cam kavanozlarda satışa sunuluyor.

Hem sağlıklı hem de lezzetli olmasının yanında helal sertifikalı BEE’O Keçiboynuzu Ham Bal Propolis günün her anında tüketilebiliyor. Çocukların günde 2 tatlı kaşığı, yetişkinlerin günde 4 tatlı kaşığı doğrudan veya ekmeğin üzerine sürülerek, süt, yoğurt vb. gıdalarla karıştırarak tüketmesi tavsiye ediliyor.

BEE’O’nun bu çok özel karışımı [http://www.beeo.com.tr%27de/]www.beeo.com.tr ve Carrefour Gurme, Macrocenter, Joker, Gratis, Eataly, Özdilek Park, Limon Çiçeği, İTÜ 1773 ve Happy Nest mağazalarında satışa sunuluyor.


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 12/10/2017 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors