disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Saçlar İçin 24 Farklı Bitkisel Yağ Tek Formülde

Saçlar İçin 24 Farklı Bitkisel Yağ Tek Formülde_resim
Saç boyası ve ışıl işlemler sonucu yıpranan, güçsüzleşen ve kırılan saçlar yeniden sağlığına kavuşuyor. Avokado, boabab, jojoba, makadamya, argan ve Hindisan cevizi de dahil olmak üzere içerisinde 24 farklı bitkisel yağ bulunan Ashley Joy Saç Bakım Yağı, ekstra neme ihtiyaç duyan boyalı ve yıpranmış kuru saçlara sağlık aşılıyor.

İşlem gördüğü için hassas ve kırılgan olan boyalı saçlar, daha özenli bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Ashley Joy, boyalı ve yoğun ısıl işlem görmüş saçlara sahip kadınlara aradıkları mucizevi özelliklerde bir doğal bakım yağı sunuyor. Ashley Joy Saç Bakım Yağı, 24 farklı bitkisel yağ içeriğiyle saçlara ihtiyaç duyduğu yoğun nem banyosunu yaptırıyor. Aynı zamanda güçlendirerek saçın elastikiyetini arttırıyor.

Paraben içermeyen formül
İçeriğindeki A ve E vitaminlerinin antioksidan özelliği, saçınızı zararlı etkilerden korurken, Baobab yağı da saçınızı yoğun şekilde nemlendiriyor.

Doğal içerikleriyle dikkat çeken Ashley Joy saç bakım ürünlerine Watsons mağazalarının yanı sıra Harvey Nichols, Brandroom, Galeries Lafayette, Lidyana.com ve makyajtrendi.com’dan ulaşabilirsiniz.


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 12/10/2017 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors