disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Erken hasat zeytinyağı kahvaltılarda banmalık ve salatalarda tercih edilmektedir.

Erken hasat zeytinyağı kahvaltılarda banmalık ve salatalarda tercih edilmektedir._resim
Zeytinlerin toplanmaya başlaması ile Körfezde ekonomik olarak hareketlenme başladı. Zeytin meyvesinin türevlerinin çok olmasının yanında, üretim aşamasında kazanç kapıları açılıyor.

Körfez bölgesi köylerinden zeytin toplamak için tayfalar getiriliyor. Plastik taşıma kasaları, yağ güğümleri,zeytin silkmek için sırıklar,panama adı verilen zeytin ağaçlarının altına serilen kumaşlar,zeytinyağı fabrikalarında çalışan personelleri sayabiliriz. Erken hasat Zeytinyağı için toplanan zeytinlerin yanında kırma zeytin için yeşil zeytinler ilk anda hemen kendini göstermektedir.

İNAN ZEYTİNCİLİK olarak Kendi bahçemizden toplanan erken hasat zeytinyağı için toplanan zeytinler,Edremit Avcılar köyündeki Anbarlıoğlu Zeytinyağı Fabrikasının güleryüzlü personeli tarafından sıkıldı. Asit oranı ölçüldü, 0.6 olarak tesbit edildi. Verim çok güzel. Zeytinyağlarımız filtrelenmeden satışa sunulmuştur. Erken hasat zeytinyağı kahvaltılarda banmalık ve salatalarda tercih edilmektedir. Filtre işlemi olmadığından çok tatlı bir acılık hissedilmektedir. zeytinyağındaki koku, zeytin nefasetini yansıtmaktadır.

Köydeki kahvelerde saat 17.00 den sonra zeytinyağı ile ilgili görüşmeler yapılmakta. Tariş işletmelerinin zeytinyağının taban fiyatlarının açıklanmasını beklemektedir. 10 güne kadar açıklanacağı öngörülmektedir.

https://www.mustafainan.com.tr/


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 06/11/2017 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors