disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Başak Pirtini, Tijen Seçerli Düre, Şebnem Özkan İmza Gününde

Başak Pirtini, Tijen Seçerli Düre, Şebnem Özkan İmza Gününde_resim
Üç yazar olarak düzenlediğimiz ortak kitap imza günümüzde hayatınızı değiştirecek ve size bedensel ve ruhsal farkındalık kazandıracak bu konuları sıcak bir sohbet ortamında konuşmaya hazır mısınız? 30 Aralık Cumartesi Uskumruköy Arıköy Sitesi girişindeki Kafeinn Cafe’de saat 14:00-16:00’da siz de aramıza katılın.

Biz kitaplarımızda neler diyoruz?

Çocuklarda görülen otizm ve otoimmün hastalıkları önlemek için hamilelik öncesinden başlamak gerektiğini biliyor muydunuz?
Hem bedenimize hem de çocuklarımıza ve çevreye zararlı kimyasalları hayatımızdan nasıl çıkartabiliriz?
Ne yiyeceğiz? Nereden başlayacağız?

Başak Pirtini tüm detaylarıyla ebeveynlere sağlıklı çocuklar doğurmak ve sağlıklı bebekler büyütmek için 3 çocuk yetiştirirken edindiği ilaçsız ve sağlıklı yaşamanın tecrübelerini "Doğal Annelik Yolunda" başlangıç rehberinde sunuyor.
**********************
Boyun ve bel ağrılarınızın diş sıkma kaynaklı olabileceğini biliyor muydunuz?
Kistli bir dişin dizinizde veya omzunuzdaki ağrının sebebi olabileceğini biliyor muydunuz?
Alerjilerinizin sebebinin ağzınızdaki bedeninizle uyumlu olmayan bir dolgu ya da kaplamadan kaynaklanabileceğini biliyor muydunuz?
Holistik Diş Hekimi Tijen Seçerli Dürer “Ağzımızdaki Haberci” kitabında dişlerimizin ve yapılan müdahalelerin sağlığımızda nelere yol açabileceğini gösteriyor.
*************************
Yaşadığımız çağdaki farklı özellik ve yeteneklere sahip çocukları siz de anlamakta zorlanıyor musunuz? Farklı oluşlarını bir hastalık olarak yorumluyor musunuz?
Paradigma değişikliğinin farkında mısınız? Yetişkinler olarak buna nasıl uyum sağlayabiliriz? Çocuklarımız için mutlu ve güçlü bir geleceği nasıl yaratabiliriz?
Şebnem Özkan “Işık Çağı Çocukları” ve “Yükseliş Gönlün Şifası” kitaplarında bunu kolaylaştıracak etkili ve zevkli teknikler öneriyor


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 27/12/2017 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors