disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Doğal Annelik Yolunda-Doğum ve Hamilelik Başak Pirtini

Doğal Annelik Yolunda-Doğum ve Hamilelik Başak Pirtini_resim
Hamile kalmak, doğurmak ve bu bebeği yetiştirmek her kadının hayatının en özel deneyimlerinden biridir. Bu küçük cümle, arkasında kitaplar, ansiklopediler, bloglar ve sayısız tavsiye ile birlikte gelir. Araştırdıkça, konuştukça, okudukça insanın kafası iyice karışır.

Bir yol gösterici ile önce en temel alanlarda anlaşmak gerekir. Çok masum gözüken pek çok tavsiye, arkasında tuzaklar barındırabilir.

Yeni İnsan Yayınevi, ekolojik bakış açısıyla, doğurmaktan, o bebeği büyütmeye kadar giden yolda, izleğini doğadan, sevgiden ve insandan yana koyar. Başak Pirtini ile çıkacağınız bu yolculuk işte, bu ekolojik yolun müjdecisidir. Doğal Annelik bu serinin ilk kitabı ve bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra başlayacak serüvenin de tam bir başucu kaynağı. Önerilerinin tamamı denenmiş, özenle elden geçirilmiş ve pek çok dilde araştırılmıştır.

Dünyanın yöneldiği doğal ebeveynlik ile aynı yolu tutan Başak Pirtini, uygulaması çok kolay, sadece özen ve sevgi gerektiren pratiklerini usta bir dille kaleme aldı. Zaten onun önerileri ile büyüyen bir nesil çoktan parklarda oynamaya başladı bile.

Bebeğinizi kucağınıza aldığınızda bir kez daha düşünün. Onu en doğal haliyle büyütmek için ne yapmalısınız? Bunun için neler mümkün?(Tanıtım Bülteninden)
Yazar: Başak Pirtini
Yayınevi : Yeni İnsan Yayınevi

İnce Kapak

11,70 TL
18,00 TL
-%35
Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2017

Sayfa Sayısı : 192

Ebat : 13,5 x 21

Baskı Sayısı : 1. Basım

ISBN: 9789752498174
http://www.idefix.com/Kitap/Dogal-Annelik-Yolunda-Dogum-ve-Hamilelik/Basak-Pirtini/Egitim-Basvuru/Aile-Cocuk/Aile-Cocuk-/urunno=0001729866001Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 27/12/2017 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors