disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

KOBİ’ler bidolubaski.com ile yüzde 30’a yakın kar sağladı

KOBİ’ler bidolubaski.com ile yüzde 30’a yakın kar sağladı_resim
Son yıllarda Türkiye’de KOBİ’lerin büyüme sürecine paralel olarak şirketlerin baskı ihtiyaçları da aynı oranda artıyor. Kullandıkları kartvizitler, makbuzlar ve formların yanı sıra tüketicilere ulaşmak için reklam ve pazarlamaya yönelik farklı basılı çözümlere de yönelen KOBİ’ler, yıllık giderlerinin yüzde 5 gibi ciddi bir bölümünü matbaaya ayırıyor. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm baskı ürünlerini tek bir noktadan sunan bidolubaski.com ise bütçe dostu hizmetleri ile KOBİ’lere yüzde 30’a varan kar etme şansı sunuyor.

Mikro, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin, iş hacimlerini büyütmeye yönelik atılımları kritik önem taşıyor. Bulundukları ekosistemde kalıcı olmayı hedefleyen, rekabetin ve mevcut piyasa koşullarının etkisi ile de pazarlamaya daha çok ihtiyaç duyan KOBİ’lerin yürüttükleri faaliyetlerin başında ise tüketicilere baskı ürünleri yolu ile ulaşmak geliyor. Hal böyle olunca, formdan makbuza, kartvizitten reklam ve promosyon unsurlarına kadar birçok baskı çözümüne oldukça talep gösteren 2,5 milyonu aşkın KOBİ’nin yıllık giderlerinin yüzde 5’ini basım işlerine ayırdığı görünüyor. Ancak Türkiye’deki toplam girişim sayısının yüzde 90’ından fazlasını oluşturan mikro, küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için ayakta kalma stratejileri kadar bütçe yönetimi de büyük önem ifade ediyor.

Bu noktada 19 bin aktif KOBİ’ye 100’ü aşkın ürün ve 10 binin üzerinde ürün varyasyonu ile hizmet veren bidolubaski.com, ihtiyaç duyulan tüm baskı çözümlerini tek bir noktadan sağlayarak bütçe dostu bir platform olarak göze çarpıyor. Geleneksel süreçte yaşanan problemleri ortadan kaldırarak yüksek kaliteli baskı ürünlerini uygun fiyatlarla sunan, bidolubaski.com, işletmelere yüzde 30’a varan oranlarda kar etme şansı sağlayarak mali yükü azaltmaya yönelik hizmet sunuyor. Her 100 TL’lik giderin 5 TL’sini basım işlerine ayıran KOBİ’ler, “yeni nesil matbaa” ile bu 5 TL’nin 1,5 TL’sini cebine geri koyarak tasarruf etme şansı yakalıyor.


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 03/01/2018 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors