disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Fotoğraf çekimlerime kendimi geliştirerek devam ediyorum..

Fotoğraf çekimlerime kendimi geliştirerek devam ediyorum.._resim
1955 yılında Adana'da doğdum.. Yüksek okul mezunuyum.. Öğretmenlik mesleğini sevdiğim halde,bazı nedenlerden dolayı mesleğimi yapamadım.. İki çocuk annesi doğa aşığı bir insanım..

Yıllardır fotoğrafçılığa ilgim vardı,ancak 2007 yılında fotoğraf çekmeye başladım..İlk çekimlerim çiçek ve doğa içerikliydi..Çekimlerimi geliştirdikçe ilgi alanımı genişletip karma fotoğraflara(Sokak,manzara) da yöneldim..

Zaman geçtikçe tutkuya dönüşen bu hobim; Fotoğraflarım beğenildikçe benim için teşvik oldu ve kendimi fotoğrafçılık konusunda devamlı geliştirmeye yöneltti..Halâ fotoğraf çekimlerime kendimi geliştirerek devam ediyorum.. Bu arada birçok Fotoğraf Grubuna da faal olarak üyeyim. Henüz bir sergi faaliyeti içine girmedim ama;Değişik fotoğraf gruplarından aldığım ödüllerim var..Ve halâ bir fotoğraf grubunun yönetiminde editörlük yapmaktayım..

Fotoğrafçılık gerçekten bir tutku ve yaşam biçimi..Bilhassa belli bir yaşın üzerindeki insanlar için güzel bir vakit geçirme,mutluluk aracı..İlginiz var ise en azindan cep telefonlarınızı alıp başlayınız çekimlerinize. İnanın çok mutlu olacak,sıkıntılarınız varsa bu faaliyet size bir terapi gibi gelecektir.. Evrende fotoğraflanacak o kadar güzellikler var ki; Sizin çekimleriniz fotoğraf dünyasına,insanlığa büyük katkı sağlıyacaktır inanıyorum.. Saygı ve sevgilerimle...
Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 06/01/2018 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors