disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Son Feci Bisiklet’ten yeni klip: “Galiba Sevmiyorlar”

Son Feci Bisiklet’ten yeni klip: “Galiba Sevmiyorlar”_resim
“Kötü Şeyler” albümüyle büyük beğeni toplayan Son Feci Bisiklet, “Galiba Sevmiyorlar” şarkısına klip çekti. Sony Music etiketiyle çıkan “Kötü Şeyler” albümüyle birlikte başlayan ve yoğun bir şekilde devam eden konser turnesinden görüntülerin yer aldığı klipte, aynı zamanda yolculuk, kulis ve sahne görüntüleri de izleyiciyle buluşuyor.

Vokal, gitar ve klavyede Arda Kemirgent, davulda Can Sürmen, gitarda Erkin Sağsen ve bas gitarda Ozan Özgül’den oluşan Son Feci Bisiklet’in “Kötü Şeyler” albümünden söz ve bestesi Arda Kemirgent, düzenlemeleri ise grubun imzasını taşıyan Galiba Sevmiyorlar şarkısının klibin yönetmenliğini ise Koray Kalay üstlendi.

Klip, bugün sonfecivevo kanalında ve tüm müzik kanallarında yayında.

Konser turnesi devam ediyor

Son Feci Bisiklet’in konser turnesi yeni yılın ilk çeyreğinde de devam ediyor. 17 Ocak’ta Beşiktaş IF Performance Hall’da sahne alacak grup, 21 Ocak’ta rotayı İzmir’e çevirerek Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda dinleyiciyle buluşacak.

17 Şubat’ta Salon İKSV’de, 21 Şubat’ta Eskişehir SPR Pub’ta, 22 Şubat’ta Ankara IF Performance Hall’da, 23 Şubat’ta Akasya Kültür Sanat Merkezi’nde sahneye çıkacak grup, 1 Mart’ta Denizli Route, 2 Mart’ta da İzmir Hayal Kahvesi Optimum’da olacak.


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 12/01/2018 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors