disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

İYİ Parti Çivril İlçe Biinasında Üyeler Kitap Okuyor

İYİ Parti Çivril İlçe Biinasında Üyeler Kitap Okuyor_resim
Henüz yeni kurulmasına rağmen yaptığı etkinliklerle dikkat çeken İYİ Parti Çivril İlçe Başkanlığı, örnek ve güzel uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. İYİ Parti Çivril İlçe Başkanlığı yapmış olduğu uygulamayla Parti üyelerine kitap okuma zorunluluğu getirdi.
İlçe teşkilatının kurulmasının ardından yönetim kurulunu oluşturan İYİ Parti çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Parti binasında bir kütüphane oluşturacaklarını belirten İYİ Parti Çivril İlçe Başkanı İsmail Çorbacıoğlu, bu kararı yönetim kurulu ile birlikte aldıklarını ifade etti. Çorbacıoğlu konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamasında “Partimizin üyelerine kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için böyle bir uygulama yapıyoruz. Üyelerimizin boş zamanlarını kitap okuyarak değerlendirmeleri ve okuyan bir parti olmak adına yaptığımız uygulamayla inanıyorum ki çok sayıda kitap okuyacağız.” Kitap okumanın önemine dikkat çeken Çorbacıoğlu, 'özellikle bu dönemde bazı gerçekleri görmek için çok okumalıyız' diyerek konuşmasını sonlandırdı.

İLK ÜYE İMZAYI ATTI
Yönetim kurulunun oluşmasının ardından üye kayıtlarına başlayan İYİ Parti'de, tatlı bir heyecan başladı. Hızla üye kayıtlarına başlayan partide ilk imza atıldı. İYİ Parti Çivril İlçe binasında yapılan toplantı esnasında ilk üye olarak Kadir Tuncer imzayı atarak İYİ Parti saflarına katıldı.
https://www.facebook.com/gencivrilgazete/
Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 12/01/2018 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors