disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Tamer Burak Bayram'la yapılan röportaj

Tamer Burak Bayram'la yapılan röportaj_resim
Bu hafta ki içimizden biri köşemizi, iş hayatına yeni atılan genç ve başarılı girişimci Tamer Burak Bayram'a ayırdık. Bayramlar Danışmanlık Şirketinin sahibi olan Tamer Burak Bayram iş hayatına büyük ve kapsamlı projelerle başlayarak sektöre hızlı bir giriş yaptı ve alanında ne kadar bilgili olduğunu henüz iş hayatının başında olmasına rağmen bir nevi ispatlamış oldu.

Çivril'in köklü ailelerinden Bayram ailesine mensup olan Tamer Burak Bayram, 26 Mayıs 1993 Çivril Merkez doğumlu. Çivril'de uzun yıllardır muhasebecilik yapan Uğur Bayram ve Müjgan Bayram çiftinin tek oğlu olan Tamer Burak Bayram'ın bir de İzmir de yaşayan ablası var.

Kadir Kameroğlu İlköğretim okulunda eğitim hayatına başlayan Bayram, ardından Keriman Kamer Ticaret Meslek Lisesini bitirerek, Ege Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uzmanlığı Bölümünü kazandı. Bayram, üniversite öğrenimini tamamlamasının ardından 2014-2015 yıllarında askerliğini Ağrı Doğubayazıt Gürbulak Karakolunda yaptı.
Vatani görevini tamamlayıp memleketine geri dönen Bayram bir süre babasına ait olan muhasebe bürosunda çalıştı. Farklı hayalleri ve hedefleri olan Bayram asıl mesleği olan mali müşavirliği bir süreliğine bir kenara bıraktı ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Bayramlar Danışmanlık şirketini kurdu. Hibe destekleme projeleri danışmanlığı, araç alım satımı, gayrimenkul danışmanlığı, rent a car (araç kiralama) hizmetleri gibi farklı sektörleri içinde barındıran şirketi ile Bayram ayrıca yakın bir zaman içinde yap-sat modeliyle inşaat sektörüne de girmeyi hedefliyor.

Tarımsal Kalkınma ve Destekleme Kurulu (TKDK),Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurulu (KKYDP), İpard, KOSGEB, desteklemeleri üzerine danışmanlık hizmeti veren Bayram, büyük çaplı projelerle girişimcilerin destekleme almasını sağlıyor. Büyükbaş hayvancılık, küçükbaş hayvancılık, apart otel işletmeciliği, soğuk hava tesisleri, balık çiftliği, güneş enerjisi projeleri ve mantar üretim tesisi gibi sektörlerde destekleme almak isteyen vatandaşların Bayramlar Danışmanlık Şirketini ziyaret etmeleri yeterli.

Tam ismi Bayramlar Danışmanlık Petrol Ürünleri Otomotiv Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi olan ve bu şekilde hizmet veren şirket sahibi Bayram ilerleyen zaman da şirketin işlerini büyüterek bir benzin istasyonu açma düşünüyor. Benzin istasyonunun yanına da büyük bir dinleme ve konaklama tesisi yapmayı da düşünen Bayram, açacağı bu tesisle Çivril'de bir ilki gerçekleştirmeyi planlıyor. Ailesinin desteğini de alan Bayram, işlerinin iyi olduğunu ve bu şekilde devam ederse ilerleyen zamanlarda planlamış olduğu projelerini gerçekleştireceğini söylüyor. Baba mesleği olan Mali Müşavirliğe de hedeflerinin en başına koyan Bayram daha sonraki süreçte baba mesleğine dönerek Mali Müşavirlik yapmayı hedefliyor.

Gündelik yaşamında oldukça sosyal bir kişiliğe sahip olan Bayram, yoğun iş yaşantısı arasında fırsat buldukça sosyal aktiviteler yapmayı da ihmal etmiyor. Özellikle spor ve müzikle arası çok iyi olan Bayram, iki branşta da oldukça yetenekli. İlk Okul da lisanslı olarak 5 yıl boyunca voleybol oynayan Bayram'ın Denizli ve Türkiye birincilik madalyaları var. Voleybolun yanı sıra futbolla da ilgilenen Bayram kısa süreliğine de olsa Yeşil Çivril Belediyespor forması giydi. Hobi olarak evinde fitness yapan Bayram sağlıklı yaşam için doğa yürüyüşlerini de ihmal etmiyor.
https://www.facebook.com/gencivrilgazete/posts/2019684654911082


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 12/01/2018 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors