disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Türk Büro Sen İzmir Şube Başkanı Nebi Yay Genel Merkez Yönetim Kuruluna Aday

Türk Büro Sen İzmir Şube Başkanı Nebi Yay Genel Merkez Yönetim Kuruluna Aday_resim
20 yılı aşkın bir süre önce, inandığımız dava ve değerlerimiz üzerine çıktığımız bu kutlu yolda, "Bizim İlkemiz; Önce Ülkemiz" şiarıyla kamu çalışanlarının hak ve hukuk mücadelesinin temeline ülke ve insan sevgisini yerleştirerek, İzmir'imizde sendikal mücadelenin içerisinde bulundum. Bu mücadele neticesinde, arkadaşlarımızla birlikte, sendikamızı bugünlere getirdik ve zirveye taşıdık.

Bu süreçte, yasa sonrası kurulan İzmir Türk Büro-Sen Şubemizin kurucu başkanlığı ile birlikte 6 dönemdir Şube Başkanı olarak görevime devam etmekteyim. Ayrıca, 2 dönem Türkiye Kamu-Sen İzmir İl Temsilciliği'nin yanı sıra, 2 dönemi Türk Büro-Sen Genel Merkez Denetleme Kurulu Başkanlığı olmak üzere 3 dönemdir Genel Merkez Denetleme Kurulu görevini de yürütmekteyim. Mensubu olmaktan gurur duyduğum bu kutlu camiada, şahsıma layık görülen bu kutsal görevleri her zaman ve her koşulda en iyi şekilde yapmaya çalıştım, camiamızı en güzel şekilde temsil etmekle birlikte bir adım daha ileri götürme gayesi ve gayreti içerisinde oldum. Buradan bir kez daha bana bu kutlu görevleri layık gören bütün arkadaşlarıma yürekten şükranlarımı sunarım.

24-25 ŞUBAT 2018 TARİHLERİNDE YAPILACAK OLAN TÜRK BÜRO-SEN GENEL MERKEZİ 6. OLAĞAN GENEL KURULU'NDA OSMAN EKSERT BAŞKANIMIZIN LİSTESİ'NDE GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE ADAYIM.

Yapılacak Genel Kurulumuzun ülkemize, milletimize, Türkiye Kamu-Sen'imize, Türk Büro-Sen'imize ve tüm kamu çalışanlarına hayırlar getirmesini niyaz ederim. Cenab-ı Allah çıktığımız bu kutlu yolda hepimizin yar ve yardımcısı olsun.


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 04/02/2018 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors