disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

‘Fareler ve İnsanlar’ Kütahya’da

‘Fareler ve İnsanlar’ Kütahya’da_resim
Kütahya Belediyesi alanında uzman isimleri Kütahyalılar ile buluşturmaya devam ediyor. 14 Şubat Çarşamba günü ‘Sağlıklı Yaşam Söyleşisi’ kapsamında Dumlupınar Üniversitesi, Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Yasemin Özatik, katılımcılara akılcı ilaç kullanımını anlatacak. John Steinbeck’in kaleme aldığı Fareler ve İnsanlar romanından uyarlanan yetişkin tiyatrosu 16 Şubat Cuma saat 20:00’da Hezar Dinari Kültür Merkezi’nde tiyatro severler ile buluşacak. Onur Atacan’ın uyarlayıp yönettiği oyunun kadrosunda Merve Sevi, Murat Makar, Murat Ilgar, Cüneyt Vural gibi isimler bulunuyor.

Geçtiğimiz hafta Türkiye’de bir ilk olan ‘Açık Üniversite’ programını eski Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın katılımıyla başlatan Kütahya Belediyesi, etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. OECD ülkeleri arasında en fazla antibiyotik kullanılan ülkeler arasında belirlenen Türkiye’de ilaçların akılcı kullanımına dikkat çekmek isteyen belediye, sağlık alanında önemli bir etkinliğe imza atıyor. ‘Sağlıklı Yaşam Söyleşisi’ faaliyetinde Yrd. Doç. Dr. Yasemin Özatik, Hayme Ana Hanımlar Lokali’nde saat 15.00’da katılımcılara doğru ilaç kullanımı ile ilgili bilgiler verecek.

Her ay birçok yetişkin ve çocuk tiyatroları ile Kütahyalılara kaliteli, eğlenceli bir zaman geçirmelerini sağlıyor. Kütahya’da Cuma günü Hezar Dinari Kültür Merkezi’nde saat 20.00’da ‘Fareler ve İnsanlar’ yetişkin tiyatrosu sergilenecek. Oyun, yalnızlıklarında kaybolmuş insanların arasında var olmaya çalışan iki dostun sürükleyici hikâyesini anlatıyor. Cumartesi günü kadın ve aile semineri’nde çocuklarımıza Allah’ı nasıl anlatalım konusu işlenecek. Pazar günlerinin vazgeçilmezi çocuk tiyatroları devam ediyor. Bu Pazar ‘Arı Maya ve Tayfası’ oyun sahnelenecek.


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 13/02/2018 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors