disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

ClinicUp'tan diyette devrim niteliğinde yenilik

ClinicUp'tan diyette devrim niteliğinde yenilik_resim
Nişantaşı'nda hizmet veren Güzellik, Sağlıklı Yaşam ve Zayıflama Merkezi ClinicUp, önümüzdeki günlerde hayata geçireceği yeni mobil uygulaması ile bir ilke imza atıyor. Uygulama, vakti olmayan fakat fazla kilolarından kurtulmak isteyenlerin yaşamını daha kolay hale getirerek, bol bol zaman kazandırıyor.

Diyete başladığında, hemen hemen herkes sonuca ulaşma konusunda sabırsızlık yaşar ve çok zorlandığını söyler. Bazen hedefe odaklanmak zor olsa da ClinicUp’ın getirdiği yenilik, motivasyon sorununu çözmeyi hedefliyor. Üyeler, bu kilit oyuncu sayesinde ne kadar mesafe yürüdüklerini, ne kadar adım attıklarını, tansiyon, kalp atışı, gibi önemli sağlık bilgilerini, diyetisyenleriyle aynı anda görebilicekler. Sabah, öğle ve akşam menüleri uygulamanın içinde bir alanda toplanıyor. Her öğünde yediğinizi işaretlediğiniz anda kaloriniz hesaplanıyor. Sistem günlük temponuza ayak uyduruyor, ''ne yesem'' derdine düşmeden sadece bir tık yakınınızda duruyor.

Bunun yanı sıra, ClinicUp’ın uzman diyetisyenlerine öğün fotoğraflarınızı göndererek, günün her saati çevrimiçi danışmanlık hizmeti de alabiliyorsunuz. Yani kısacası, yeniliğe ve yenilenmeye önem veren ClinicUp, yakında diyet konusunda da sizlere maksimum konforu yaşatmaya hazırlanıyor.

MUHTEŞEM ÜÇLÜ!

Yeni bir başlangıç yapmak isteyenler için bahar ve yazın etkisini sonuna kadar hissedeceğiniz özel diyet paketleri de ClinicUp’ta!

Bahar enerjisini dışa vururken, muhteşem üçlü ''Ultrashape Power & VelaShape & Diyet'' ile bambaşka bir yaz sezonu sizi bekliyor.

Bu paket, oldukça rahat ve sıkılmadan uygulayabileceğiniz, kısa sürede gözle görülür sonuçlara ulaşacağınız eşsiz bir formül. Makine destekli diyet paketleri, klasik diyetlerden sıyrılarak, kolaylıkla geçireceğiniz bir diyet sürecinin anahtarını sizlere sunuyor.

ClinicUp, tüm bu yenilikleri ve hayatınızı kolaylaştıracak paketleri ile sizleri sağlıklı ama zahmetsiz bir yaşama davet ediyor, son dokunuşu da misafirlerine hediye ettiği cilt bakımları ile yapıyor...

Daha fazla bilgiye ve sürpriz kampanyalarımıza sosyal medya hesaplarımızından ve yenilenen web sitemizden ulaşabilirsiniz:

instagram.com/clinicupistanbul
facebook.com/clinicupistanbul
www.clinic-up.com


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 13/03/2018 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors