disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

“Viyana’dan Yansımalar” konseri Boğaziçi'nde

“Viyana’dan Yansımalar” konseri Boğaziçi'nde_resim
Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Klasik Müzik Konserleri, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği ile her Çarşamba akşamı İstanbullu müzikseverleri aynı çatı altında toplamaya devam ediyor. Albert Long Hall Klasik Müzik Konserleri, 25 Mart’ta Avusturya’nın dünya çapında ünlü orkestrası Concilium Musicum Wien ve Şefika Kutluer "Sihirli Flüt" lâkaplı Türk flüt virtüözünü muhteşem bir konserle ağırlayacak.

Türk Hava Yolları’nın katkısıyla, Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Klasik Müzik Konserleri’nin 25 Nisan konuğu The Concilium Musicum Wien ve flütte Şefika Kutluer olacak. “Viyana’dan Yansımalar” başlıklı konsere The Concilium Musicum Wien topluluğuna, Şefika Kutluer eşlik edecek.

Konsere, dünyanın birçok ülkesinde; kalelerde, şatolarda, kiliselerde ve konser mekanlarında çok başarılı konserlere imza atan, Avusturya sanatının önemli temsilcisi The Concilium Musicum Wien orkestrasına, New York Times tarafından Türkiye’nin “Sihirli Flüt”ü olarak adlandırılan Şefika Kutluer eşlik edecek.

Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Klasik Müzik serisi kapsamında 25 Mart Çarşamba günü saat: 19:30’da gerçekleşecek konserde; Antonín Dvořák, Albert Franz Doppler, Fantaisie Pastorale Hongroise, Pietro Morlacchi,Briccialdi / P.A. Genin ve Robert Volkman gibi ünlü bestecilerin eserlerine yer verilecek.


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 16/04/2018 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors