disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Okan Üniversitesi’nden Anadolu’ya çıkarma

Okan Üniversitesi’nden Anadolu’ya çıkarma_resim
Okan Üniversitesi Anadolu’ya 1 haftalık çıkarma yaptı. Okan Üniversitesi Aday İlişkileri Müdürlüğü ve akademisyenler Anadolu’daki liseleri ziyaret ederek, sınava girecek öğrencilere üniversite tercihleri konusunda seminerler verdi. Okan Anadolu’da etkinliği kapsamında 150 akademisyen 37 ilde, 100 bine yakın öğrenciyle buluştu.

İş dünyasına en yakın üniversite olan Okan Üniversitesi, üniversite sınavına hazırlanan, hayallerini gerçeğe çevirmek isteyen öğrencilere destek vermek amacıyla 150 akademisyeni ve Aday İlişkileri Müdürlüğü ekibiyle 1 hafta boyunca Anadolu’da liseleri ziyaret etti. YKS’yi kazanarak yollarına devam edecek öğrenciler tercih konusunda neler yapabileceklerini ve akıllarındaki tüm soruları Okan Üniversitesi’nin uzman ekibine sorma şansını buldu.

Öğrencilere, 19. yılında 26 bin öğrenciye ulaşan Okan Üniversitesi’nin Miami’de hazırlık okuma imkanı, İngilizcenin yanı sıra Çince, Rusça, Arapça gibi dünya ekonomisinin yükselen pazarlarının hakim dillerini öğrenme olanağını imkanı, üniversite-sanayi iç içe modeli gibi farklılıkları anlatıldı.


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 16/04/2018 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors