disscuss print

Kurumsal Şirketlere Kurumsal Hosting - Bilgi ve sipariş için Tıklayınız...

Bina ve Tesis Yönetim Çözümleri ve Ekipmanları Fuarı gerçekleşti

Bina ve Tesis Yönetim Çözümleri ve Ekipmanları Fuarı gerçekleşti_resim
Sektörün önde gelen ulusal ve uluslararası firmalarının buluştuğu ve Türkiye Tesis Yönetimi Derneği (TRFMC) tarafından düzenlenen, Bina ve Tesis Yönetim Çözümleri ve Ekipmanları Fuarı 9-10-11 Mayıs tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.

İstanbul Vali Yardımcısı Şahin Aslan, Tesis Yönetim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Levent Alatlı, Euro FM Başkan Yardımcısı Goran Milanov, Demos Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aslan ve çok sayıda davetlinin katıldığı fuara gıda güvenliği ve tesis yönetiminde dünya devi Diversey’nin de bulunduğu sektörden birçok farklı şirket yoğun ilgi gösterdi. İlk kez düzenlenen ve yüksek katılımıyla dikkat çeken FM EXPO Fuarı’nda katılımcılar özellikle Diversey’nin TASKI ve Twister markalı bina bakımı ürünleri ve makinelerine yoğun ilgi gösterdi. Bina bakım çözümlerinin yanı sıra Diversey uzun yıllardır hizmet verdiği sağlık, mutfak ve çamaşırhane sektörlerine özel hijyen çözümlerini de sergiledi.

Katılımcılara özel test sürüşü

Diversey standına uğrayan ziyaretçiler, demo alanında yeni nesil bina bakım makineleri ve ekipmanlarını uygulamalı olarak deneme fırsatı yakaladı. Firmanın geçtiğimiz yıl lanse ettiği akıllı sistem çözümlerinden oluşan Internet of Clean (IOC) serisi hakkında da detaylı bilgi edinildi.


Fotoğraf Galerisicomputer Haber Sitelerine Özel, Hızlı Güvenli Server - Bilgi için Tıklayınız

Bu haber 16/05/2018 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors